1. Kapitola- Bradavický Expres

12. ledna 2008 v 13:39 | Lightsoul |  Léta v Bradavicích
Tak a je tu 1. kapitolka, další je na Wastow a doufám, že se vám bude líbit a zanecháte po sobě nějaký ten komentík. :)))

Probudila jsem se s výkřikem, zas ten blbý sen. Jak vcházím do obývacího pokoje kde jsem dříve bydlela s rodiči.

Kouknu se do budíku a zjistím, že je teprve sedm hodin. Vylezu z postele, jdu do koupelny kde se umyju a připravím do školy.

Teď jsem si vzpomněla, že ani pořádně nevíte jak vypadám.

Abych to upřesnila, jsem holka, ztřeštěná, jsem pro každou legraci a miluji, vtip a jsem extrovert. Také jsem se zapomněla oznámit, že dovedu mluvit se zvířaty, ale jen s některými druhy.

Jen těm druhům co mají své kouzlo a jsou na straně dobra. Převážně šelmám, protože zabíjí jen, když musí a mají hlad. Dravci jsou to páni vzdušných proudů a zapomněla jsem na sovy, jsou moc inteligentní, vlastně všechna zvířata se kterýma jsem se setkala, ze začátku mě to docela udivovalo, ale později jsem si uvědomila, že je to vlastně fakt. To mi lidi jsme za zvířat udělali podřadný druhy, než jsme mi sami.

No myslím, že teď jsem tak trošku odbočila od tématu, jaká jsem po vzhledové stránce. Musím uznat, že jsem poměrně spokojená.

Měřím 175cm, jsem hubená ráda sportuji a každý ráno chodím běhat, ráda plavu, ale jednu chybu mám jsem nenažraná, jak tvrdí Nat.

Nemůžu pochopit, že mam prostě hlad a i když už mi bude za 14 dní 17let jsem stále ve vývinu a potřebuji jíst. No a abych to zaokrouhlila jsem prostě až moc hubená na to kolik toho sním.

Mám zelený oči s nádechem do hnědé barvy, hodně lidí mi říká, že mam prostě zajímaví oči dravce a bojovnice. Což je fakt, nikdy se za žádnou cenu nevzdávám.

Vlasy mám tmavě hnědý obohacený pár proužky červený, před dvěma dny jsem byla u kadeřníka a ten mě úplně změnil ani jsem se v tom zrcadle nepoznala. Na to, že jsem byla V Krásnohůlkách a pak se ještě nechám takhle vylepšit, chudáci kluci. Ušklíbnu se, také jsem se zapomněla zmínit o tom jak jsem vyvinutá a oblasti hrudního koše. Musím uznat, že jsem spokojená.

No myslím, že už by to zkrášlování stačilo a půjdu se nasnídat. Dojdu do kuchyně a Nat už připravuje snídani. Vejdu do kuchyně a pozdravím jí.

" Teda Kess, jak to že jsi už vzhůru?"

" Ále nemohla jsem spát." Odpovím jí

" To zas ty noční můry."

" Hm" odpovím jí zlehka.

Najedla jsem se a pak jsem ještě šla do pokoje dát Kuličku do bedýnky pro kočičky a Snížka do klece.

Když jsem šla po schodu do předsíně s kufrem, zakopla jsem a rozplácla jsem se na zemi, no a abych to nebyla já tak ten kufr s hlasitým zaduněním dopadl na mě. Prudce jsem vydechla, no to byla šlupa.

" Doprdele to je zas ráno" vykřiknu a pokouším se vstát, ale ten kufr musí snad vážit tunu nebo co.

" Nat!!!" vydechnu, teda ten je těžkej krucipísek.

" No? Co je?" a začala se mi smát, no je to snad vůbec možný, já tady trpím jak zvíře a ...., no já se z toho snad zblázním.

Když se konečně dosmála, začala zvedat ten skur... kufr, no ale co se nestalo spadla na mě zpátky i s tím kufrem. Já se snad do těch Bradavic dneska nedostanu.

"Ježiši promiň, ale co v tom máš je hrozně těžkej."

" Jo tak to, že je těžkej už taky vím a ty taky." zavrčím na ní.

Má štěstí, že ze mě sleze a konečně za mě sundala ten kufr.

" Tak to je asi zajímavý ráno co?" jo o tom ať už se ani nezmiňuje, to je zas den a povzdechnu si.

" Hm." Odpovím jí, ještě pořádně nemůžu dýchat a bolí mě žebra, no ani se nadivím po tej šlupě.

" No tak, nemrač se co kdyby jsme šli někam ne kafe a na zmrsku máme, ještě hodně času. Zmenším ti kufr a taky ho hlavně odlehčím."

To bylo na čase, že jí to taky napadlo a to kafe s tím pohárkem není až tak špatný nápad, si aspoň osladím život.

"Tak jo, jdeme potřebuji se ještě psychicky připravit na poberty." odpovím Nat.

" A to je zas kdo? Nějaká sekta?"

Začnu se pořádně smát až zas zakopnu o ten debilní kufr a to se začne smát Nat. Po tom co se konečně vyhrabu do polohy přímé, vysvětlím Nat kdo a co jsou ti poberti zač.

" A podle Lily, je nejhorší Potter a Black, Lupin je z nich prý nejlepší jo to moc inteligentní kluk co rád čte. "

" Aha, tak to jo, to bude ve škole legrace a prosím tě ne nech se aspoň chytit!" tak tomu jsem sem se musela upřímně zasmát.

" Neboj mě nechytí mam v top praxi a .." Nat mě nenechala domluvit.

" To mi radši ani neříkej." Obě se zasmějeme.

" Dobrá tak jdeme ne?

Nat mi zmenšila ten zpropadený kufr a nezapomněla ho ani odlehčit s trčila jsem si ho do kapsy a vzala jsem Kuličku, Sňížka jsem radši pustila a klec jsem si taky nechala zmenšit. Dorazily jsme do cukrárny kde jsme byly do půl jedenáctý. Nat mě přemístila na nádraží a právě procházím tou blbou přepážkou.

Hlen jak projdu uvidím Lily rychle k ní dojdu a pozdravím jí.

" Ahoj Lily ty musíš být Nela, viď" ukáži na holku na holku vedli Lily.

" Ahoj jo to jsem já a ty Musíš být Kess, zrovínka jsme si o tobě povídali." jen jsem se na ní ulála a Lily konečně promluvila.

" Teda holka cos to ze sebou nechala udělat? Vypadáš skvěle." usmála jsem se na ní a až teď jsem si všimla Nat. Rozloučily jsme se a ona odešla musela jít ještě do práce na ráno si vzala volno, aby mě mohla odvést na nádraží.

Zrovna jsme šli vlakem a hledali volný kupíčko se mi Lily zeptala.

" Tomu bys ani nevěřila, když jsem ho ráno snášela po schodech na chodbu tak jsem zakopla a on na mě přistál ve své plné kráse a hlavně váze, málem ty šlupa vyrazila dech a aby toho nebylo málo, tak když se ho ze mě Nat pokoušela dostat spadla na mě i s tím blbým kufrem. No tak jsem jí porosila vzhledem k národní bezpečnosti, aby mi ho menšila a odlehčila."

Holky se mi smáli, jako nechápu co je na tom k smíchu a naštvaně si sednu naproti nim.
" Tak to je fakt něco, ale musím uznat, že ti to fakt sekne."

" To jo jsi kočka a jak se vlastně jmenuješ? Tebe jsem tu ještě neviděl." Sladce se na mě usmál. Nikdo jiný než sám Sirius Black, poznala jsem ho hned podle toho, jak mi ho lil popisovala.

" Á, Black to je ale návštěva, tak jsme se viděli a můžeš jít ne?" odsekla jsem mu chvilku na mě koukal, jak vyoraná myš, ale pak zas k mí smůle začal kecat ty sví bludy.

" Tak proč bych chodila ještě neznám tvé ctěné jméno." Během to dlouhé doby co on kecal, jsem si z kapsy vandala svůj kufr postavila na zem a mávla hůlkou.

Ani vám nemůžu říct co se stalo, jak se kufr zvětšoval roh kufr zasáhl Blackovu určitou partii a skácel se k zemi. Jen jsem se zašklebila a řekla mu.

" Ježiši promiň, ale já ti říkala, aby si šel a mě ctěné jméno je Kessidy Whiteová, pro přátele Kess, ale ty mi říkej Kessidy jo a promiň."

Prudce jsem trhla a zavřela jsem se tu s holkama, už jsem ho fakt měla dost, ale až po chvilce jsem si, že Black mě prsty na nepravím místě a já mu je přískřípla do dveří. Ježiš jak ten se tvářil a Potter se začal smát, rychle jsem zatáhla závěs a podívala jsem se na holky a ty byli úplně rudý od smíchu.

" Teda Kess, tak takhle ho snad neodpálkovala žádná." Usmála jsem se a odpověděla jsem Nel.

" Oooo, holky tak to je pro mne čest." začali jsme se smát na novo a toto téma nám vydrželo po celo cestu.

"Konečně mam hlad jak vlk" to právě začal zpomalovat vlak.
Pokračování příště a od Wastow :-))

Tak doufám, že se kapitolka líbila a teď už se moc těším na kapitolku od Wastow.:-)))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Hlásněte se pls:))

Klik 100% (195)

Komentáře

1 Lucííík999 Lucííík999 | Web | 21. února 2008 v 12:10 | Reagovat

no musím říct že se mi kapitolka líbila...ale takdy se musím přiznat že jsem se v tom celkem strácela...nědky jsem nevěděla kdo zrovna mluví atd....ale iinak fakt supr....dost jsem se u toho zasmála...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama